trende

Cebeci Küçük Nakliye Aracı

06.05.2020
2.196
Cebeci Küçük Nakliye Aracı

Cebeci Küçük Nakliye Aracı

Cebeci nakliye firması olarak bütün taşıma işlemlerinizde sizin ile birlikte olup, size kolaylık sağlamayı istiyoruz. Misyonumuzu müşterilerimize kaliteli ve doğru bir nakliye sağlayarak bizden memnun kalmalarını sağlamak olarak belirliyoruz. Vizyonumuz ise müşterilerimizin ellerinde olmadan başlarına gelecek olan taşıma işlerini gözünde büyütmemesini amaçlıyor ve onlara uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz. Çalışma saatleri olarak kendimizi belirli saatler içerisinde hapsetmiyor ve müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Müşterilerimizin tercihine göre yedi gün yirmi dört saat nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Kurumsal bir firma olmamız müşterilerimize güven sağlıyor. Evden eve nakliyat, konusunda hem tecrübeli hem de istekli çalışma arkadaşlarımızla size yardımcı oluyoruz. İşini özenle yapan arkadaşlarımız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınıyor ve alındığı gibi özenli bir şekilde yerine yerleştiriyor. Nakliyat işlemleriniz sonrasında eşyalarınızda bir hasarla karşılaşma riskini göze almak istemiyorsanız Cebeci evden eve nakliyat firması sizin isteklerinize hitap ediyor. Eşyalarınızı sadece Ankara’da bulunan ilçelerimiz arasında taşımıyor aynı zamanda şehirlerarası hizmeti de sizlere sunuyoruz. Sizin isteklerinizi gerçekleştirmemiz için bizden istemeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor ve sizin aklınızı eşyalarınızda bırakmıyoruz. İstediğiniz adreste söylediğimiz gün eşya teslimi yapıyoruz. Sizlerin rahatlığını ve eşyalarınızın sağlamlığını korumak bizim için keyifli bir görev oluyor. Bu işi yaparken müşterilerimizle özenle ilgileniyor ve onların mutlu ayrılmalarını sağlıyoruz.

Küçük Nakliye Aracı

Evden eve nakliyat sırasında Cebeci küçük nakliye, aracına ihtiyaç duyarsanız Küçük Nakliye daima size hizmet etmekten mutlu duyacaktır. Şehrimizde bulunan bütün ilçelere sizin için nakliye yapmakla kalmıyor, isteğinize göre çeşitli illere de eşyalarınızı taşıyoruz. Dilerseniz eşyalarınızı depolayabilir ya da taşıma isteğiniz neresi ise oraya taşıyabiliriz. Ofisler arası eşya taşıyabilir ya da evden eve nakliyat, yapabiliriz. Üstelik asansörlü taşıma araçlarımız ile de hem size hem de kendimize kolaylık sağlayacağız. Asansörlü taşıma araçları eşyalarınızın merdivenler arasında ayrı bir biçimde taşınmasını önler. Dar merdivenler arasında ya da geniş merdivenlerin dönüşlerinde eşyalarınız duvarlara çarpabilir ve çizilebilirler. Çoğu zaman bu çizilmeden de öte eşyalar büyük hasar alabiliyorlar. Asansörlü araçlar ile eşyalar balkondan direkt olarak küçük nakliye aracımıza alınıyor ve indirilirken de aracımız ile balkonunuza çıkarılıyor. Bu taşıma işlemi hem size zaman kazandıracak, hem de güvenli bir taşıma hizmeti sunacaktır. Eşyalarınızın çizilmeyeceğine ya da herhangi bir hasar gelmeyeceğine güvenmiyorsanız Küçük Nakliye araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Size güvenli ve hızlı bir hizmet sağlamak amacı ile burada olmaktan keyif duyuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Desteği

Küçük Nakliye, olarak gün ya da saat fark etmeksizin evden eve nakliyat, işlerinde daima hizmetinizdeyiz. Sizin yapacak olduğunuz tek işlem bizi iletişim numaramızdan aramak ve randevu almak istediğiniz saati belirtmektir. Size uygun bir randevu saati oluşturduktan sonra taşıma işlemleriniz için tek yapmanız gereken o günü beklemek olacaktır. Size hiçbir zahmet vermeden küçük eşya paketlemelerinizi biz yapıyoruz. Eşyaları paketlemek çok zor bir iş gibi durabiliyor ve taşınmak çoğu zaman insanın gözünde büyüyor ancak Küçük Nakliye olarak bu sorunu ortadan kaldırmayı kendimize borç biliyoruz. Sizin için eşyalarınızın söküyor ve yeni taşındığınız yerde nasıl teslim aldıysak öyle teslim ediyoruz. Eşyalarınızı hem monteliyor hem de yerleştiriyoruz. Size bu konuda düşen tek görev ise bizi beklemek ve yeni evinize yerleşmek oluyor. Bütün bunların yanı sıra eşyalarınıza sigorta seçeneği de sunuyor ve içiniz rahat bir biçimde taşınmanızı sağlıyoruz. Cebeci Küçük Nakliye firmamız müşteri memnuniyetini garanti olarak sunuyor. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin YILMAZ
Hüseyin YILMAZ
Merhaba. Alperen Nakliyat Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Nakliyat Teklifi İcin Arayınız