trende

Parça Eşya Taşımacılık

24.12.2019
1.632
Parça Eşya Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık  denildiğinde akla ilk gelen bir yerden başka bir yere eşya, yük veya malzemelerin taşınması gelir. Bu, ev taşıma, kurumsal taşıma veya işyeri malzemelerinin taşınması gibi durumları kapsamaktadır. Ancak her zaman bütün eşyaların taşınması gerekmeyen durumlar söz konusu olabilir. Özellikle yazlığı olanlar veya özel bir parça eşyasını başka bir adrese yollamak isteyenler bu bağlamda parça eşya taşımacılık hizmeti veren firmaları tercih ederler. Firmamız parça eşyaların istenilen adrese teslimi konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresine olursa olsun gitmesi gereken türlü parça eşyalarınız güvenlik aşamaları tamamlandıktan sonra gizlilik ilkesi içinde taşınmaktadır. Parça eşyalar sınıfına her çeşit eşyayı koyabiliriz. Örnek vermek gerekirse parça eşya sınıfına giren eşyalardan bazıları mesela şunlardır. Koltuk takımı, çekyat, beyaz eşya, elektronik eşya, piyano, bilardo masası, tenis masası, langırt, oyun makineleri, ofis parça eşyaları, kurumsal parça eşyalar gibi daha da çoğaltabileceğimiz her çeşit eşya bu bağlamda taşınabilir bu uygulamayla birlikte.

Parça eşya taşımasının maliyeti diğer komple eşyaların nakliyesinden daha düşüktür. Bu maliyetin düşük olması bu hizmeti almakta kişilere sorun olmamaktadır ekonomik bakımdan. Bekarlar, öğrenciler yazlık sahipleri sezonluk olarak kullanmak istedikleri eşyaları bir alandan bir alan taşımak için bu uygulamadan faydalanırlar. Aynı araç içerisinde birden fazla müşterinin eşyası taşınabilmektedir bu kapsamda. Parça eşyaların aynı araç içinde olması ve taşınması her hangi bir sorun teşkil etmez. Karışıklık, kaybolma gibi riskleri ortadan kaldırmaya yönelik planlı çalışmamız neticesinde eşyalarınız güvenle yerine teslim edilir. Özellikle kırılmaya müsait veya elektronik aksama sahip hassas eşyalarınız için en üst düzeyde koruma tedbirlerini almaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi açısından önemli olan ambalajlama kısmında büyük özen ve gayret sarf etmekteyiz. Parça eşyalarınız sınıfına göre ayrılmakta ve isimlendirilmektedir. Eşyaların kime ait olduğu ve nereye teslim edileceği konusunda nakliye araç kaptanlarımız uyarılmakta ve eşyaların bir listesi kendisine sunulmaktadır.  Parça eşya nakliyat konusunda profesyonel bir ekip ile hizmet veren firmamız, ileri düzey teknolojik cihazlar sayesinde tek merkezden tüm nakliye süreçlerini takip edebilmektedir.

Parça eşyalarınızın hangi araçta ve nerede olduğu konusunda müşterilerimizi diledikleri vakit bilgilendiriyoruz. Trafik, doğal afet ve olumsuz hava koşulları gibi istemediğimiz durumlar haricinde nakliyeniz tam zamanında ve eksiksiz olarak sağlanmaktadır. Parça eşyalarınızın taşınabilmesi için öncelikle eşyanızın bulunduğu adrese gidilmesi gereklidir. Bazı durumlarda müşterilerimiz dilerlerse kendi imkanlarıyla da eşyalarını kalkış noktamıza getirebilmekteler. Eşyanızın alınacağı adrese gelindikten sonra burada eşyanızın güvenlik tedbirlerinin alınıp, alınmadığı hususuna bakılarak eksik bir şeyi var ise onun tamamlanması gerçekleşecektir. Daha sonra adresten alınan eşyanız belirlenen tahmini zamanda yerine teslim edilecektir.

Diğer hizmetlerde olduğu üzere parça eşya taşıma aşamasında da gerekli ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Dilerseniz sigorta uygulamasından da faydalanabilirsiniz. Parça eşyalarınızın durum ve özelliklerine bağlı olarak en uygun sigorta seçeneğini birlikte belirleyebiliriz. Bu sayede parça eşyalarınız oluşabilecek olumsuz bir duruma karşı daha da güvence altına alınmış olur. Yaşanan olumsuzluk sonrası gerekli maddi ve manevi kayıp firmamızca, sigorta kapsamında adınıza ödenerek zararınız olması gereken şekilde karşılanır. Uyguladığımız her nakliye faaliyetinde kalite standartlarını gerektiği gibi oluşturarak ve kimi zaman standartların üstüne çıkarak sunmaktayız. Ambalajlamada kullandığımız her çeşit koruyucu malzeme birinci sınıf malzemedir. Balonlu naylonlar, halat ve ipler, koruyucu örtüler, karton ve plastik kutular eşyanızın güvenliği açısından önemli olan pek çok malzeme ideal sağlamlıkta ve kalitededir. Baştan sona nakliye sürecini dilerseniz sizinle birlikte internet üzerinden iletişim kurarak takip edebiliriz. Parça eşya taşımacılık hizmetinin sizin adınıza en uygun fiyatla ve en güvenli şekilde sağlanması için firmamızı arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra dilediğiniz talebi oluşturabilir ve bu talebinizle birlikte kısa süre içinde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Tam kapsamlı nakliye uygulamamızda A’dan Z’ye her şeyi sizin adınıza düşünüyor ve işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Değerli eşyalarınızın kusursuz ve gizlilik içerisinde teslimi için ayrıca dikkat ve titizlikle çaba sarf ediyoruz. Değerli eşyanızın ne olduğu konusunda asla üçüncü kişilerle bilgi paylaşımı yapmıyoruz. Resmi kanallar harici bu konuda gizlilik ilkemiz esastır. Yasalara aykırı olmayan her çeşit parça eşyanın ambalajlanması, taşınması, araca yüklenmesi ve hedef adreste tekrar araçtan indirilerek taşınması aşamalarını en etkili şekilde sonuçlandırıyoruz. Parça eşya taşımada lider olan firmamız il ve ilçe ayrımı yapmamaktadır. Güzergah üzerinde yer alan tüm adreslerin eşyalarını istenilen şekilde teslim ederek tutanak altına alıyoruz. Büyük, küçük ve eşya taşıma anlamında en son teknoloji ile donatılmış araçlarımız için hiçbir zor yük olmadığını buradan hatırlatmak isteriz. Araç filomuz içerisinde yer alan nakliye araçlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmaktadır. Bu araçlarla yapacağımız her nakliye işlemi sizi memnun bırakacak düzeyde tamamlanmaktadır. Daha fazla detay ve nakliye konularında bilgi paylaşımı için bize ulaşınız lütfen.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin YILMAZ
Hüseyin YILMAZ
Merhaba. Alperen Nakliyat Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Nakliyat Teklifi İcin Arayınız