trende

Evden Eve Nakliyat

20.02.2020
1.187
Evden Eve Nakliyat

Bulunduğumuz ortamlardan taşınma işlemleri için faaliyet sürdüren birçok nakliye firması bulunuyor. Son zamanlarda en çok yapılan evden eve nakliye işlemleridir. Yaşam alanlarının değiştirmek zorunda kalan birçok aile, evden eve nakliyat kapsamında hizmet alıyor. Evden eve nakliyat işlemleri kişilerin tek başına zorlanacağı nakliye türlerindendir. Çünkü kapsamlı ve detaylı bir şekilde taşınmak için gerekli olan farklı ekipmanlar bulunuyor. Ayrıca eşyaların hazırlanması ve sevkiyatı zorludur. Tüm bu işlemlerin detaylı ve profesyonel bir şekilde yapılması için nakliye şirketleri görev alıyor. Kurumsal olarak faaliyet sürdürdüğümüz nakliyat şirketimiz, evden eve nakliyat işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor.

Eşyaların Taşınmaya Hazırlanması

Yaşam alanları ve iş yerlerinde bulunan eşyaların taşınmaya hazırlanması profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılıyor. Bulunan tüm eşyalar ayrı ayrı paketleme yöntemi ile koruma altına alınıyor. Kırılacak eşyalar, mutfak eşyaları, mobilyalar ve beyaz eşyalar farklı koruma yöntemleri ile paketleniyor. Özellikle kırılacak eşyaların korunması ve paketlenmesi önemlidir. Bunlara ek olarak mobilyaların montaj ve demontaj işlemleri firma çalışanlarımız tarafından sağlanıyor. Uzman kadromuz tüm eşyaların montajı ve demontajı konusunda uzmandır. Beyaz eşyalar profesyonel bir şekilde bulundukları konumdan sökülerek, ambalajlama yöntemi ile taşınmaya hazır hale getiriliyor. Böylelikle tüm eşyalar nakliye hizmetleri esnasında çizilmez ve zarar görmez. Uzman çalışanlarımız evden eve nakliyat kapsamında yapılacak olan tüm hizmetleri detaylı bir şekilde biliyor. Edinmiş oldukları tecrübeler ve bilgiler sayesinde tüm eşyalar özenle ve güvenle taşınıyor.

Asansörlü Sistem Ve Sevkiyat İşlemeleri

Eşyalar özenle paketlendikten sonra, güvenle yüksek modelli sevkiyat araçlarımızın içerisine yerleştiriliyor. Sevkiyat araçlarımız her zaman siz değerli müşterilerimiz için temiz ve steril bir halde hizmetinize sunulur. Sevkiyat araçlarımızın içerisine tüm kolileri özenle yerleştiriyoruz. Araçlarımız hareket halinde iken eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm önlemleri alıyoruz. Firmamız yüksek katlı binaların taşınma işlemlerini başarılı bir şekilde yapmak için asansörlü sistemi kullanıyor. Asansörlü sistem sayesinde çok katlı binaların sevkiyatı ve taşınması oldukça kolaydır. Firmamız tüm güvenlik önlemlerini alarak asansörlü sistemi kullanıyor. Asansörlü sistem uygun fiyatlı olarak siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Sizlerle asansörlü sistem ile taşınmanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, kurumsal firmamızı tercih ederek en üst seviyede hizmetleri alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat kapsamında hizmet alacağınız zaman, sigortalı nakliyat hizmeti sunan firmaların desteğini almalısınız. Kurumsal olarak faaliyet sürdürdüğümüz nakliyat şirketimiz sigortalı taşımacılık kapsamında hizmet sunuyor. Sigortalı taşımacılık siz değerli müşterilerimizin haklarını korumak adı altında almış olduğumuz bir hizmettir. Eşyalarınızın sevkiyatı gerçekleştirmeden birkaç gün önce sigorta şirketi tüm eşyaları sigorta kapsamına alıyor. Böylelikle nakliye işlemleri esnasında herhangi bir zarar veya hasar meydana gelmesi durumunda, sigorta şirketi anında devreye giriyor. Tüm maddi zararların ödenmesi sigorta şirketimiz tarafından karşılanıyor. Sigortalı nakliyat hizmeti sunmaya şirketlerden kesinlikle hizmet almamanızı tavsiye ediyoruz. Bu tarz nakliye şirketleri kurumsal hizmet sunmadığı için hiçbir sorumluluğu kabul etmezler.

Kurumsal Hizmetlerimizden Faydalanın

Sektörde adından sıkça söz ettiren nakliyat şirketimiz, kaliteli ve kurumsal olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. İlkeli ve prensipli çalışanlarımız sayesinde, sağlamış olduğumuz tüm

nakliye hizmetlerinde başarı elde ediyoruz. Firmamızın uzman çalışanları eşya taşıma konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahiptir. Uzman kadromuz tüm nakliye hizmetlerini başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Ucuz evden eve nakliyat hizmetleri için kaliteli ve kurumsal firmamızın sağlamış olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Firmamızın iletişim numaralarını arayarak, randevu oluşturabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin YILMAZ
Hüseyin YILMAZ
Merhaba. Alperen Nakliyat Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Nakliyat Teklifi İcin Arayınız