trende

Eşya Depolama Ankara

09.01.2020
946
Eşya Depolama Ankara

Eşya depolama

Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli takım donanımına sahiptir. Her türlü ürün için, özelliklerine göre çağdaş koşullarda eşya depolama olanağına sahip eşya depoda hizmet verilmektedir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Eşya Depolama; eşya depo ve büro eşya deposu / Belirli süre için /eşyaların teslim alınıp, belirli süre korunup, muhafaza edilmesidir. Eşya Depolama süresinin uzunluğu depoları farklılaştırır. Depolama süresinin uzun olduğu yerlere depo denirken, süre kısaldıkça bu yerlere Dağıtım Merkezi(DC), daha da kısaldıkça aktarma merkezi denir.

  • Depolama esas olarak kontrol,
  • teslim alma,
  • yerleştirme,
  • sayım,
  • toplama,
  • kontrol ve gönderme faaliyetlerini kapsar.

Bu stratejide üreticiler ürettikleri ürünleri müşterilere dağıtmadan önce onları merkezi depoda bekletir. Malzemelerin depoda bekleme süreleri 24saatten fazladır.  nakliyat ambarı Malzemeler burada kontrol, paketleme, sipariş işleme, ambalaj gibi diğer lojistik işlemlerden geçtikten sonra, uygun atamalar vasıtasıyla talepte bulunan müşterilere dağıtılır. Yani malzemeler depolarda tutulur ve buradan müşterilere dağıtım yapılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin YILMAZ
Hüseyin YILMAZ
Merhaba. Alperen Nakliyat Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Nakliyat Teklifi İcin Arayınız