+90 312 336 54 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

ALTINDAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT

ALTINDAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyecilik hizmetinin yaygınlaşması ile birlikte taşınma işleri de sorun olmaktan çıkmıştır. Taşınacak eşyaların bulundukları konumda toplanması, paketlenmesi ve nakliye aracına taşınması ile başlayan sürecin ilk aşaması eşyaların gidecekleri adrese ulaşmasıyla tamamlanmaktadır. Sonraki aşama ise; eşyaların yeni adrese güvenle indirilmesi ve yerleştirilmesidir. Tüm bu işlerin hızlı ve düzenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla Ankara evden eve nakliyat işlerinde uzman şirketimiz her aşamayı titizlikle planlamaktadır. Taşıma işinde görev alacak personel sayısından, uygun ambalaj malzemelerinin temin edilmesine, nakliye aracının taşımaya uygun özelliklerde olmasından, diğer tüm teknik gerekliliklere kadar her aşamayı planlayan şirketimiz, taşıma işinin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktadır.

19 Aralık 2019
398 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Said tumen dedi ki:

    Siz verdikleri saatte ve gunde geldiler hic birsekilde sorun yasamadik tesekur ederim alperen nakliyat..

  2. sevim kırac dedi ki:

    hüseyin bey ve serdar beye tesekur ederim ÇOK güzel titiz ve hassas calistilar tavsiye ederim eşya tasitmak isteenlere..

  3. Faik Ekinci dedi ki:

    Musteri memnuniyetini on planda tutan Alperan nakliyata tesekkurler.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonNakliyat Teklifi İcin Arayınız