trende

Ankara Parça Eşya Taşıma

13.01.2020
1.499
Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara Parça Eşya Taşıma

Bazı önemli eşyalar kimi zaman bulunduğu adresten başka bir adrese nakledilmek durumunda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda eşya sahiplerinin bir nakliye firması ile anlaşması gerekirken, firmaların sunmuş olduğu fahiş fiyatlar nedeniyle anlaşma konusunda güçlük çekilebilmektedir. Geçmiş yıllarda bu durum pek çok insanın başına gelirken, Ankara parça eşya taşıma olarak firmamız tarafından sunulan hizmetlerle bu gibi sorunlar geçmişte bırakılmıştır.

Ankara parça eşya taşıma konusunda da en az evden eve nakliyat ya da diğer nakliye çeşitlerindeki kadar profesyonel bir hizmet sunan firmamız, sektörde edinmiş olduğu çeşitli referansları ile birçok firmanın önüne geçmeyi başarmıştır. Bir ya da birkaç parça eşyanın bir adresten diğer bir adrese taşınmasını kolaylaştıran ve bu anlamda kaliteli bir hizmet sunan firmamız, gerek şehir içinde, gerekse şehirler arası olarak faaliyet göstermektedir.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

İnsan bazen ihtiyaç halinde evindeki tüm eşyaların değiş yalnızca bir ya da birkaç eşyanın taşınmasını isteyebilmektedir. Örneğin; kışlık evden yazlık eve gitmesi gereken birkaç parça eşya, başka bir eve ya da mekana taşınması gereken piyano veya elbise kutularının diğer adrese taşınması için koca bir nakliye aracına tonlarca para ödemek yerine bu duruma uygun bir araçla eşyaların taşınmasını sağlayabilmek mümkündür. Bu duruma ise parça eşya taşıma adı verilmektedir.

Parça eşya taşıma günümüzde pek çok nakliye firması tarafından sunulan profesyonel bir hizmet olurken, bu hizmet firmamız bünyesinde de sunulabilmektedir. Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda uygun bir nakliye aracı ile eşyanın ya da eşyaların taşınmasını sağlayan firmamız, aynı zamanda güvenli ve sorunsuz bir nakliye hizmeti de sağlayabilmektedir.

Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Ankara parça eşya taşıma işlemleri tamamıyla profesyonellik gerektiren, donanım ve tecrübeye ihtiyaç duyulan bir iştir. Dolayısıyla mutlaka profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Parça eşya nasıl taşınır?” sorusunun cevabı ise genellikle eşya sahipleri tarafından merak edilirken, bu durum çoğu zaman firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Ankara parça eşya taşıma olarak firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında öncelikle firmamızla iletişime geçilmesi ve eşya ya da eşyaların büyüklüğünün teyit edilmesi gerekmektedir. Bu durumda firmamız çoğu zaman ekspertiz aracılığı ile bu gibi nitelikleri belirleyerek eşyanın doğru ve sigorta kapsamında taşınmasını sağlayabilmektedir.

Firma yetkilileri tarafından gerçekleştirilen görüşmenin ardından anlaşma sağlanması halinde belirlenen gün ve saatte eşyanın demonte hale getirilmesi, paketlenmesi ve araca yüklenmesi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir. Yeni adrese nakledilen eşya ya da eşyalar araçtan indirilip adrese teslim edilirken, aynı zamanda yeniden montajı da yapılabilmektedir. Parça eşya taşıma işlemi bu şekilde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Parça Eşya Taşımada Kullanılan Araçlar

Parça eşya taşımada kullanılan araçlar çoğu zaman eşyaya bağlı olarak değişebilmektedir. Koli, elbise kutusu ya da ayakkabılık gibi küçük çaplı eşyalarda genellikle ufak araçlar tercih edilirken, koltuk takımı, yatak, yatak odası gibi mobilyalarda ise panelvan araçlar kullanılabilmektedir. Eşyalar arttıkça araç büyüklüğü de değişmektedir.

Öte yandan bazı eşyalar için asansörlü taşıma aracı da kullanılabilmektedir. Özellikle de eşyanın riske atılmaması ya da taşınacak olan adreslerde bina içinin dar olması gibi durumlarda asansörlü taşımacılık tercih edilebilmektedir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Firmamız bünyesinde sunulan Ankara parça eşya taşıma hizmetleri, şehir içinde olduğu gibi şehirler arası da gerçekleştirilebilmektedir. Tamamen müşterinin ihtiyacı doğrultusunda gelişen bu taşımacılık hizmetleri, ülkenin pek çok noktasına evden eve taşımacılık olarak da sunulabilmektedir.

Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz parça eşya taşıma işlemleri için firmamızla iletişime geçebilir, fiyat teklifi alarak kararınızı verebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Semanur yildirim dedi ki:

    Ankara eryamandan istanbul kartala parça eşya taşıma olarak internet uzerinden ankara parça eşya taşıma alperen nakliyat ile tanıştık parça eşyamizi titizlikle paketleme ve hassas taşıyarak yükleme yaptilar istanbulda kimsemiz olmamasina ragmen sorumlulukla sorunsuz teslim ettiler ankara parça eşya taşıma alperen nakliyata tesekur ederiz

  2. Sude Kaya dedi ki:

    Ankara parça eşya taşıma ya çok teşekkür ederiz esnek ve yapici davrandilar.

Whatsapp
Hüseyin YILMAZ
Hüseyin YILMAZ
Merhaba. Alperen Nakliyat Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Nakliyat Teklifi İcin Arayınız