+90 312 336 54 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın pek çok ilçesinde olduğu gibi Yenimahalle içesinde de pek çok insan çeşitli nedenlerle yaşamını sürdürdüğü adresinden başka bir adrese taşınmak durumunda kalabilmektedir. Genellikle iş değişikliği, ev satın alma, tayin ve bu gibi nedenlerle yaşanan taşınma durumu için hemen hemen her ev sahibinin profesyonel bir nakliye firması ile anlaşması gerekmektedir. Günümüzde bu anlamda hizmet veren pek çok farklı firma bulabilmek mümkün olurken, Yenimahalle evden eve nakliyat olarak faaliyet gösteren kurumumuz da bu firmalardan biridir.

Yenimahalle’de çeşitli sebepler neticesinde taşınması gereken insanlar için hizmet veren firmamız, sektörün öncü isimlerinden biri olarak değerlendirilmektedir. Kurulduğu günden bu yana sunmuş olduğu nakliye hizmetleri ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, tam donanımlı, deneyimli ve en yeni teknolojik ekipmanlara sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Üstelik sunmuş olduğu tüm bu profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini en uygun koşullarda sağlayabilmektedir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yenimahalle evden eve nakliyat olarak sektörde uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız, bu anlamda müşterisine pek çok avantaj sağlayabilmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetleri, eşyaların sigortalanması, belirlenen tarihte demonte edilmesi, paketlenerek araca yerleştirilmesi, yeni adrese nakledilmesi, araçtan indirilerek adrese taşınması, paketlerinin açılması ve montajının gerçekleştirilmesi, gerektiğinde de asansörlü nakliye kullanılması, Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetleri olarak örneklendirilebilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz

Yenimahalle’de evden eve nakliyat firması olarak tercih edilen firmamız, çalışmalara ilk olarak eşyaları yerinde inceleyerek başlamaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız, belirlenen tarih ve saatte yetkili personellerini adrese göndererek eşyaların incelemesini gerçekleştirmektedir. Bu işlemde asıl amaç, taşınma gününde herhangi bir problem yaşanmaması ve eşyaların değerine göre sigortalanmasıdır. Eşya envanterine göre bir plan ve program oluşturan firmamız, belirlenen gün ve saatte ihtiyaç duyduğu ekipmanları ile adrese ulaşmaktadır.

Eşya Sigortası

Eşya sigortası, evden eve nakliyat hizmetlerinin olmazsa olmazlarından biridir. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde geçerli olan eşya sigortası, taşınacak olan eşyaların başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluk, hırsızlık, afet ya da taşınma esnasında hasara uğraması gibi durumlara karşı eşyaları koruma altına almaktadır. Bu sayede geniş kapsamlı bir eşya sigortası ile güvenli bir nakliye hizmeti sunulabilmekte, yaşanan tüm bu olumsuzluklara karşı maddi açıdan masraflar karşılanabilmektedir.

Eşya Paketleme

Eşya paketleme işlemi, taşınma tarihinde eşyaların demonte hale getirilmesinden sonra gerçekleştirilen ilk işlem olarak bilinmektedir. Evden eve nakliyat konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan olan eşya paketleme, eşyaların çarpma, düşme ya da bu gibi durumlar karşısında zarar görmesini engelleyebilmektedir. Bu nedenle de firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm nakliye işlemlerinde, eşyaların mutlaka paketlemesi yapılmakta, güvenli bir şekilde yeni adresine taşınması sağlanmaktadır.

Paketleme işleminde genellikle eşyanın türüne göre çeşitli malzemeler kullanılabilirken, koltuk takımı, yatak odası gibi mobilyalar için naylon poşet üstüne havalı paketler kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar

için de bu tür ambalajlar tercih edilirken, küçük ev aletleri ise streç ya da havalı naylon paketler ile sarılmaktadır.

Eşyanın Adrese Nakli

Yenimahalle evden eve nakliyat olarak firmamız tarafından sunulan hizmetlerde eşyaların adrese nakli de son işlemlerden biridir. Bulunduğu adreste demonte edilen, paketlenerek araca yüklenen eşyalar, sonrasında yeni adresine nakledilmektedir. Bu adreste ise daireye çıkarılan eşyaların ayrıca ambalajları açılmakta, ev sahibinin isteğine göre belirli odalara yerleştirilerek montajı da gerçekleştirilmektedir. Eşyaların demonte ve montajı taşınmasını kolaylaştırmakta, tüm bu işlemlerin sorumluluğu tamamen firma personellerine ait olmaktadır.

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde taşınmak durumunda olan ve evden eve nakliyat firması arayışına giren ev sahiplerinin karar vermeden önce firmamızla iletişime geçmesi ve gerekli bilgiler ile fiyat teklifinin ardından bir karar vermesi önerilebilmektedir.

13 Ocak 2020
79 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonNakliyat Teklifi İcin Arayınız