+90 312 336 54 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Günümüzde pek çok insan, farklı nedenlerle ikamet ettiği evinden farklı bir adrese taşınmak durumunda kalabilmektedir. Özellikle de yeni bir iş, çocuklar için yeni bir okul ya da yeni bir ev gibi durumlarda ortaya çıkan bu taşınma ihtiyacı, aynı zamanda nakliye firması ihtiyacını da doğurabilmektedir. Bunun nedeni ise taşınma işlemlerinin profesyonellik, tecrübe ve donanım gerektirmesi olarak gösterilebilmektedir. Çankaya evden eve nakliyat olarak faaliyet göstermekte olan firmamız bu anlamda müşterilerine önemli bir kolaylık sunarken, aynı zamanda kısa sürede sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktadır.

Ankara’nın güzide ilçelerinden olan Çankaya’da evden eve nakliyat denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan firmamız, en yeni teknoloji ve ekipmanların yanı sıra bünyesindeki birbirinden donanımlı ve deneyimli personelleri ile kaliteli bir hizmet sunabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Genellikle evinden taşınmak durumunda kalan insanların en sık araştırmış olduğu konulardan biri de “Evden eve nakliyat nedir?” sorusunun yanıtıdır.

Evden eve nakliyat adından da anlaşılacağı üzere ev ya da ofis eşyalarının bulunduğu adresten alınıp diğer bir adrese nakledilmesi işlemidir. Bu tür nakliyat işlemleri diğer türlere kıyasla daha meşakkatli olurken, eşyaların bulundu adreste demonte haline getirilmesi, sağlam bir şekilde ambalajlanması, araca yüklenmesi, yeni adrese nakledilmesi, daireye çıkarılması, paketlerinin açılarak yeniden montajlanması ve müşterinin talep ettiği yerlere yerleştirilmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilen tüm bu işlemler evden eve nakliyat işlemini tanımlayabilmektedir.

Firmamız tarafında da sunulan evden eve nakliyat hizmetleri, diğer nakliyat çeşitlerine kıyasla ev sahibinin yükünü büyük ölçüde hafiflettiğinden sıklıkla tercih edilmektedir. Üstelik sigortalı ve güvenli bir şekilde eşyaların nakledilmesi de yine tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Çankaya evden eve nakliyat olarak faaliyet gösteren firmamız, sektörde uzun zamandır sunmuş olduğu nakliye hizmetleri ile öncü isimlerden biri haline gelmeyi başarmıştır. Bu alanda tam olarak profesyonellikle faaliyet gösteren firmamız, eşyaların incelenmesi, sigorta yapılması, paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi gibi hizmetler sunabilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyat hizmetlerinde öncelikli olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Firma yetkililerimiz taşınacak olan eşyaları önceden inceleyerek değerini belirlemekte, buna göre bir fiyat teklifinde bulunmaktadır. Ev sahibi ile anlaşmaya varılması durumunda sözleşme yapılmakta ve eşyalar sigortalanmaktadır. Belirlenen gün ve saatte de eşyaları taşımak üzere adrese gelen firma personelleri, ilk olarak eşyaları demonte hale getirmekte ve paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde araca yüklenerek diğer adrese nakledilmektedir.

Yeni adreste de eşyaları dikkatli bir şekilde daireye çıkaran firma personelleri paketleri açarak belirtilen yerlere eşyaları yerleştirebilmektedir. Üstelik demonte edilen eşyaların montajı da yine firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bu şekilde eşyaların herhangi bir hasar görmeden taşınmasını sağlayan firmamız, tüm bu hizmetlerini oldukça uygun koşullarda sağlayabilmektedir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çankaya’da sorunsuz ve güvenli bir evden eve nakliyat hizmetleri alabilmek için ev ve eşya sahiplerinin bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Örneğin; tercih edilecek olan firmanın bu alanda yeterli tecrübeye, donanıma ve ekipmana sahip olması, eşyalar için güvence sunması, sigorta kapsamının geniş olması ve gerektiğinde asansörlü nakliye hizmeti sunabiliyor olması, Çankaya evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Özellikle de bir firmanın bu alanda edinmiş olduğu referansların önemi oldukça büyük olurken, bu sayede firmanın güvenilir olup olmadığını anlayabilmek de mümkündür.

Sizlerde başkentin Çankaya ilçesinde şehir içi ya da şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız firmamız ile iletişime geçebilir, gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

13 Ocak 2020
156 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonNakliyat Teklifi İcin Arayınız