+90 312 336 54 66

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Akdere Nakliyat

Akdere Nakliyat

Ankara Akdere Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Alperen Akdere nakliyat, Akdere semtimiz de günün şartlarına göre alt yapısını müşterilerin talepleri doğrultusunda geliştirmiş örnek kuruluşlardan oluştur.Şirketimiz Ankara Akdere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Genel olarak Türkiye il sınırları eşya taşıma hizmeti için Ulaştırma bakanlığı karayolu taşımacılığı K-3 belgesi almıştır. Ülkemizin her noktasına karayolu nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamız hizmetlerin de daima planlı ve projeli hareket etme disiplininden taviz vermemektedir.

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Paketleme işlemi bittiğinde en önemli olan taşınma aşamasına geçilir.Daire yüksek katta ise modüler asansör ile taşınmayı gerçekleştiriyoruz.Giriş,1-2 Katlarda ise taşıma elamanlarımız tarafından taşınmayı gerçekleştiriyoruz.Her zaman taşımaları kontrol eden işin başında yetkili bir eleman bulunmaktadır.Firmamız tarafından taşımacılık bu şekilde güven ve disiplinli bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.Hiç bir zaman mağduriyet yaşatmadan müşterilerimize hizmet ettik ve etmeye devam ediyoruz.İnsanların eşyaları daima bizim güvencemiz altında istedikleri her noktaya taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerin Akdere nakliye firmalarından hizmet alması için öncelikle ekspertiz hizmetimizden faydalanmalıdır.Bu şekilde doğru ve detaylı bilgiler ile oluşturduğumuz fiyat daha sağlıklı ve ekonomik olacaktır. Anlaşma sağlandığında sözleşme imzalanır.Taşınma başlayacağı saatte müşterinin evinde hazır bekleriz. Eşyalar taşınma sırasında hasar görmemesi için en kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Dayanıklı ve kolay yırtılmaz ve zedelenmeyen yeşil ve kırmızı patpat naylon ile eşyaların bütünü paketlemesi yapılır. Mutfak eşyaları ise köpüklü karton kolilerimize yerleştirilir.Bazı durumlarda bardaklar ve tabaklar ayrı yeten kağıtlara sarılarak sürtünme ve sarsıntıdan kaynaklı kırılma ve hasar görmesi engellenir.

04 Ocak 2020
177 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonNakliyat Teklifi İcin Arayınız